Haber

Erzincan’da Ticari Taksicilere Sahte Para ve Dolandırıcılık İhtarı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplumla Güçlendirilmiş Polis Büro Amirliği dolandırıcılık ve dolandırıcılığa karşı broşür dağıtarak ticari taksicilere bilgi verdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği grupları, dolandırıcılara karşı vatandaşları uyarmak için çeşitli uygulama ve faaliyetler yürütmeye devam ediyor. Vatandaşların dolandırıcılara aldanmaması için internet ve görsel medya alanında yapılan uyarıların yanı sıra; Polis grupları, vatandaşları yüz yüze dolandırıcılığa karşı uyarmak için sokaklara ve meydanlara çıkıyor. Ekipler dağıttıkları broşürlerle esnaf ve vatandaşları sahte para, dolandırıcılık, telefon dolandırıcılığı, trafik güvenliği ve emniyet kemerinin değeri konusunda uyararak, dilenciler ve dolandırıcılara karşı duyarlı olmalarını istedi. Polis ekipleri de vatandaşları şüpheli bir durum karşısında 112 Acil Çağrı Merkezini aramaları konusunda bilgilendirdi.

Bilgi için polis ekiplerine teşekkür eden ticari taksiciler de merak ettikleri konularda fikir alışverişinde bulundu. – ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu