Yaşam

O Kızın Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! O Kız 22. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Content House imzalı sevilen dizi O Girl 21. bölümüyle 22 Şubat Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan O Kız dizisi final bölümü için geri sayım başladı. 15 Mart 2023’te ekrana gelecek olan 24. bölümüyle final yapacak olan dizinin son bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Peki O Kız dizisi 22. bölümde neler olacak? İşte 22. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kanal D ekranlarının 24. bölümüyle final yapacak olan O Kız’ın başrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu ve Lisanın Döğer gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

O Kız 21. bölüm özeti ?

Sitare ve Ozan arasındaki hesaplaşma O Kız 21. bölümde devam ediyor ve daha da tehlikeli bir hal alıyor.

Artık olanlara dayanamayan Zeynep için ortaya çıkma vakti gelmiştir. Zeynep’in ortaya çıkışı Sitare ve Ozan’ı büyük bir şoka sokar.

Zeynep, Ozan ve Sitare’ye açıklama fırsatı vermeden nişandan ayrılır. Bu sırada darmadağın olan Zeynep’i teselli edecek isim Melek’tir.

Zeynep ve Melek’i birlikte gören Sitare, Melek’in oyununa geldiğini anlar. Vakit kaybetmeden planını yapar. Sitare, Zeynep’in kendisine darıldığını söyleyerek Kadir’den yardım ister.

Kadir, Zeynep ve Sitare’yi barıştırmak için harekete geçer. Zeynep ve Sitare’yi Emrivaki ile buluşturur. Sitare bu fırsatı iyi değerlendirebilecek mi?

Cevaplar That Girl 22. bölümde! İşte O Kız son bölüm fragmanı ?

O Kız 22. Bölüm Fragmanı | GİTME BABA! @OKizKanalD

haberadalar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu