Yaşam

TikTok Fenomen Set Ekibi, Dizinin Sezon Finallerinin Neden Kaza Sahnesiyle Bittiğini Açıkladı!

TikTok’ta fenomen olan dizi setleriyle ilgili takipçilerinin sorularını yanıtlayan Yener Yalçın, dizilerin dönem finallerinin neden genellikle tesadüfen bittiğini anlattı.

Kaynak:https://www.tiktok.com/@yenyalcin

Geçtiğimiz eylül ayında onlarca dizi yeni döneme “Merhaba” dedi. Yeni isimler, karakterler ve hikayelerle tanıştık.

Tabii devam eden diziler de eklenince bu sene de dolu dolu bir dönem geçirdik. Bazıları reytingleri alt üst etti. Her detayıyla gündemden düşmedi.

Bazı diziler güçlü kadrosuna rağmen ekranlarda tutunamadı ve biz de kendilerine kısa sürede ‘hoşçakal’ dedik.

Sansürler, tepkiler, cezalar hem dizide hem de ekran başındaki izleyicilerde ağır bir dönem geçirdi. Haziran ayında dönem kapatıp dizinin dönem finallerini izledik. Dönem finalleri genel olarak seyirciyi tatmin etmedi. Vurulanlar kaza yapanlardı.

Kazalar ve darbeler zaten dönem finallerinin olmazsa olmazı. Örneğin Kızılcık Şerbeti’nde iki değerli karakter trafik kazası geçirmiş ve biri hayatını kaybetmiştir. Yaklaşık 3 ayı bunu düşünerek geçireceğiz.

Öyleyse neden yarıyıl finalleri genellikle çarpışma sahneleri, patlamalar veya silahlı saldırılarla bitiyor? Bunu bir çoğumuz merak etmişizdir… TikTok fenomeni Yener Yalçın sayesinde nedenini açıkladık.

“Sezon finalleri neden tesadüfen bitiyor?” Soruyu yanıtlayan Yalçın, bunu yapımcının önümüzdeki dönem için bir kozu olduğu için yaptıklarını söyledi.

“Çektiğim bir videoda araba dönüyor ya da kaza oluyor. Kimin öldüğünü bilmiyorsunuz. Ben size o kazada kimin öldüğünü anlatacağım. Gelecek sezon kim zam istediyse öldü, kimi geçtik. sette sorun çıkardı o kazada öldü.”

Bu nedenle Sakarya Fırat dizisinde Osman Sinav’ın oyuncuları 5-6 haftada bir mağaraya toplayıp havaya uçurduğunu sözlerine ekledi. “Paranızın az olduğunu düşünüyorsanız, o mağara patlamasında öldünüz” dedi.

Yener Yalçın’ın TikTok videosunu buradan izleyebilirsiniz:

savastepeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu